youtube

Tedaviler


Gülüş Tasarımı Nedir?

Düşüncelerinizi dikkatlice değerlendirerek, dental geçmişinizi öğrenerek ve detaylı muayene yaparak ihtiyaçlarınızı anlayabilir ve yaşınızı, sağlığınızı ve yaşam tarzınızı tamamlayan çarpıcı bir gülümsemeye ulaşmanıza yardımcı olabiliriz. Teknolojik gelişmeler, bizim gibi diş hekimi uzmanlarının, ileride herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için dişlerinizin ve gülümsemenizin sağlığını ve işlevini koruyucu bir şekilde iyileştirmesine ve güçlendirmesine izin veriyor.

Gülüş tasarımı, hem boşlukların ve çarpık, çatlamış veya kırılmış dişlerin kalıcı olarak düzeltilmesini hem de herhangi bir renklenmenin düzeltilmesini içerir. Tüm bunlar, kusurlu dişlerinizi rahatça kaplayan özel yapım kaplamalarla elde edilebilir.

Ayrıca daha kısa dişlerin daha büyük görünmesini sağlamak ve diş etlerinizi yeniden şekillendirerek simetriyi geri kazandırmak için gülüşünüzü yeniden yarabiliriz. Gülüş tasarımı tamamen ağrısız bir işlem olup iki seans kadar kısa bir sürede hayat değiştiren sonuçlar üretebilir.

 

Gülüş tasarımının faydaları nelerdir?

Hiç kimse görünüşleri konusunda kendini güvensiz hissetmemelidir. Bu nedenle hastalarımıza eksik oldukları güveni vermek için çeşitli kozmetik hizmetler sunuyoruz.

Dudakların odak bir yüz özelliği olduğunu öne süren çok sayıda araştırma bulunmaktadır. Güzel bir gülümsemeye sahip olmak kişinin kendine olan güvenini ve benlik saygısını arttırır. Sadece iki randevuda gerçekleştirilen gülüş tasarımı, ameliyata gerek kalmadan size taze, temiz, ışıltılı bir gülümseme verebilir.

Mükemmel bir diş dizisine sahip olmak harika görünmenize ve hissetmenize yardımcı olmasının yanı sıra yemek yemeyi ve konuşmayı da çok daha kolay hale getirecektir. Herhangi bir hasarı (çatlak veya kırık gibi) erken aşamalarda onarmak, gelecekte dişlerinizle ilgili daha ciddi sorunların ortaya çıkmasını önleyecektir.

Gülüş tasarımı yaptırmakla ilgileniyorsanız ve herhangi bir soru sormak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizlere her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Blog

Çocuğumu diş hekimine ilk ne zaman götürmeliyim?

Çocuklarda ilk diş hekimi kontrolü, ilk süt dişleri sürmeye başladığı zaman (~6 ay) ya da en geç 1 yaşında çocuk diş hekimi tarafından yapılmalıdır.

Devamını Oku

Düşmeyen süt dişi problemi

Eyvah çocuğumun süt dişi düşmeden arkasından yeni dişleri geliyor!

Devamını Oku

Gebelik öncesi diş hekimimi ziyaret etmeli miyim?

Hamilelik döneminde hormonal değişiklikler, yanlış beslenme alışkanlığı ve yetersiz ağız-diş bakımı nedeniyle ağız-diş sağlığı ile ilgili bazı problemler yaşanabilir.

Devamını Oku

Diş Temizliği için Elma Tüketin

Dişlerin fırçalanamadığı zamanlarda, elma yemek dişlerde çürüğe neden olan plak ve yiyecek artıklarının temizlenmesine yardımcı olur.

Devamını Oku