youtube

Kurumsal


Misyon

Günümüz teknolojisini kullanarak, hasta güvenliğini ve memnuniyetini ön planda tutarak, koruyucu ve önleyici diş hekimliğini temel alarak uzman hekim kadromuz ile hastalarımıza nitelikli ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktır. Ayrıca sosyal sorumluluk kapsamında bölge halkımızı ağız ve diş sağlığı konusunda bilinçlendirmektir.

Vizyon

 • Koruyucu ve önleyici ağız ve diş sağlığı tedavilerini ön planda tutmak,
 • Çağın gerektirdiği diş hekimliği teknolojisini kullanarak tanı ve tedavileri en iyi şekilde gerçekleştirmek,
 • Hasta hakları ve insani-mesleki etik ilkelerden ödün vermeden hastalarımıza nitelikli hizmet sunmak,
 • Hastalarımızın memnuniyetini sağlamak,
 • İnsan ve çevre sağlığını gözetmek,
 • Güvenilir ve saygın bir kuruluş olmaktır.

Değerlerimiz

 • Misyona bağlılık
 • Koruyucu ve önleyici tedavileri ön planda tutmak
 • İnsan hakları ve etik değerlere bağlılık
 • Hasta ve çalışan memnuniyeti ve güvenliği
 • İnsan ve çevreye duyarlı, saygılı
 • Ayrımcılık yapmama ve başkalarına saygı
 • Güler yüzlü hizmet
 • Kalite
 • Katılımcılık
 • Güvenilirlik, dürüstlük, yenilikçilik, mükemmeliyetçilik, şeffaflık ve tarafsızlık

Hekimlerimiz


Prof. Dr. Şule Bayrak

Çocuk Diş Hekimi Uzmanımız Prof. Dr. Şule Bayrak, 1998 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. 2006 yılında Ankara Üniversitesi’nde doktora eğitimini tamamladıktan sonra Ondokuz Mayıs Üniversitesinde Yrd. Doç. Dr. olarak göreve başlamıştır. 2012 yılında “Doçent”, 2017 yılında “Profesör” unvanını almıştır. 2013-2021 yılları arasında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Çocuk Diş Hekimliği Anabilim Dalı Başkanlığı, 2018-2021 yılları arasında da Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlık görevlerinde bulunmuştur. Prof. Dr. Şule Bayrak, Türk Pedodonti Derneği ve Türk Dişhekimleri Birliği üyesidir. Birçok ulusal ve uluslararası bilimsel yayını bulunan Bayrak, koruyucu diş tedavileri, diş kırıkları, çocuk ve ergenler ile ilgili tüm diş tedaviler hakkında hizmet vermektedir.

Neşeyle Gülümsemek için Sizlerleyiz.

Doç. Dr. Nuray Tüloğlu

Çocuk Diş Hekimi Uzmanımız Doçent Doktor Nuray TÜLOĞLU, lisans ve doktora eğitimini Ondokuz Mayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde tamamlamıştır. Uzmanlık eğitimi sırasında çocuk hastalarda davranış yönlendirmesi, dental yaralanmalar, estetik diş tedavileri, dişlerin gelişimsel bozuklukları, rejeneratif endodontik tedaviler, koruyucu ve durdurucu ortodontik tedaviler, sedasyon ve genel anestezi altında diş tedavileri konusunda uygulamalar yapmıştır. 2017 yılında Doçent Unvanı kazanan Nuray TÜLOĞLU’nun ulusal ve uluslararası birçok bilimsel yayını bulunmaktadır. Türk Diş Hekimleri Birliği ve Türk Pedodonti Derneği üyesidir.

Neşeyle Gülümsemek için Sizlerleyiz.

Dt. Fatma Nur Avcı

Diş hekimimiz Fatma Nur Avcı, ilköğretim ve lise eğitimini Eskişehir’de tamamlayıp Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2021 yılında mezun olmuştur. Birçok alanda eğitim ve seminerlere katılmıştır. Kliniğimizde başlıca kanal tedavisi, dolgu, protetik diş tedavisi ve diş eti hastalıkları tedavisi olmak üzere çeşitli diş hekimliği branşlarında hizmet vermektedir. Türk Diş Hekimliği Birliği üyesidir.

Neşeyle Gülümsemek için Sizlerleyiz.

Kliniğimiz


Kliniğimiz
Kliniğimiz
Kliniğimiz
Kliniğimiz
Kliniğimiz
Kliniğimiz
Kliniğimiz
Kliniğimiz
Kliniğimiz
Kliniğimiz
Kliniğimiz
Kliniğimiz

Blog

Çocuğumu diş hekimine ilk ne zaman götürmeliyim?

Çocuklarda ilk diş hekimi kontrolü, ilk süt dişleri sürmeye başladığı zaman (~6 ay) ya da en geç 1 yaşında çocuk diş hekimi tarafından yapılmalıdır.

Devamını Oku

Düşmeyen süt dişi problemi

Eyvah çocuğumun süt dişi düşmeden arkasından yeni dişleri geliyor!

Devamını Oku

Gebelik öncesi diş hekimimi ziyaret etmeli miyim?

Hamilelik döneminde hormonal değişiklikler, yanlış beslenme alışkanlığı ve yetersiz ağız-diş bakımı nedeniyle ağız-diş sağlığı ile ilgili bazı problemler yaşanabilir.

Devamını Oku

Diş Temizliği için Elma Tüketin

Dişlerin fırçalanamadığı zamanlarda, elma yemek dişlerde çürüğe neden olan plak ve yiyecek artıklarının temizlenmesine yardımcı olur.

Devamını Oku